FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Section:
Photo Name Designation Section Email Phone
तुल्सीराम अर्याल प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत budhanilkanthamun@gmail.com 9851240858
Section: प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
केदार कुमार खड्का प्रशासकिय अधिकृत प्रशासन शाखा kedar74.khadka@gmail.com 9851223230
राजकुमार थापा अधिकृत छैटौँ प्रशासन शाखा rkthapa24024@gmail.com 9851024024
सुरेश चौलागाई कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा
संगिता लम्साल सहायक पाँचौं प्रशासन शाखा sangita.lamsal66@gmail.com 9846280667
राजु श्रेष्‍ठ हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा 9841400639
सरस्वती देवी चालिसे सहायक पाँचौं प्रशासन शाखा 9841388050
Section: शिक्षा शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
ललित विक्रम सिंह अधिकृतस्तर नवौं शिक्षा शाखा edubudhanilkantha2076@gmail.com 9849876691
अनिता खनाल अधिकृतस्तर सातौँ शिक्षा शाखा 9841907876
सुकदेवी राई अधिकृत छैटौँ शिक्षा शाखा 9842655535
सावित्रा गौतम सहायकस्तर पाँचौ शिक्षा शाखा 9865070370
Section: महिला तथा बालबालिका शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
पुष्पा बम अधिकृतस्तर आठौँ महिला तथा बालबालिका शाखा wncbudhanilkanthamun@gmail.com 9849288272
विष्णु कुमारी सिंह सहायकस्तर पाँचौ महिला तथा बालबालिका शाखा 9848199637
सरिता भट्टराई सहायकस्तर पाँचौ महिला तथा बालबालिका शाखा 9849299707
गीता श्रेष्ठ के.सी. सहायकस्तर पाँचौ महिला तथा बालबालिका शाखा 9841876039
Section: जनस्वास्थ्य महाशाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
कुमार प्रसाद दाहाल अधिकृतस्तर आठौँ जनस्वास्थ्य महाशाखा 9841592308
उपमा दाहाल अधिकृतस्तर सातौँ जनस्वास्थ्य महाशाखा 9843631227
प्रतिमा खरेल अधिकृतस्तर सातौँ जनस्वास्थ्य महाशाखा 9841365384
सम्झना कुँवर अधिकृत छैटौँ जनस्वास्थ्य महाशाखा 9841387352
उमेश गौतम परिवार नियोजन निरिक्षक जनस्वास्थ्य महाशाखा 9858023851
जीवन खतिवडा जनस्वास्थ्य निरीक्षक जनस्वास्थ्य महाशाखा 9851270220
धनमाया अर्याल सहायकस्तर चौँथो जनस्वास्थ्य महाशाखा 9842621830
सुदर्शन खड्का इलेक्ट्रिसियन जनस्वास्थ्य महाशाखा
Section: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
केदार प्रसाद देवकोटा लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा lekhabudhanilkanthamun@gmail.com 9851135604
हरि काफ्ले लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा 9861008220
ओमप्रकाश भट्टराई सहायक कम्प्युटर अपरेटर आर्थिक प्रशासन शाखा 9803787048
अच्युत खनाल कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा 9841941903
Section: योजना शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
अजित घिमिरे अधिकृतस्तर आठौँ योजना शाखा 9851056794
रूपक अधिकारी अधिकृतस्तर सातौँ योजना शाखा 9841659075
विनोद अधिकारी सहायकस्तर पाँचौ योजना शाखा yojanabudhanilkanthamun@gmail.com 9841062360
भवानी श्रेष्ठ सहायकस्तर चौँथो योजना शाखा 9849244888
सन्जु के.सी. कार्यालय सहयोगी योजना शाखा 9803509735
Section: पूर्वाधार विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सुनिल महर्जन इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा infrabudhanilkanthamun@gmail.com 9851237818
साकार अधिकारी इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841043515
दिपक भण्डारी स्ट्रकचर इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841141133
शान्तिराम वाग्ले इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9852828336
मन्दिरा श्रेष्ठ इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा dto.mandira@gmail.com 9841347138
निता गुरुङ खड्का सहायकस्तर चौँथो पूर्वाधार विकास शाखा 9861199097
नविन कुमार थापा कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास शाखा 9849983451
किसन श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9851243359
ओमराज ढकाल सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841975095
महेश माँक सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9843352462
सत्यराज जोशी सहायकस्तर पाँचौ पूर्वाधार विकास शाखा 9857062804
राजकुमार श्रेष्ठ अमिन पूर्वाधार विकास शाखा 9851150117
रामदेवी सिंह नगरकोटी कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास शाखा 9841712413
ईन्द्र बहादुर बस्नेत कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास शाखा 9844246439
दिनुका आचार्य कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास शाखा 9841014036
सन्तोषी पौडेल अमिन पूर्वाधार विकास शाखा 9818245238
Section: खरिद शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सौरभ लामिछाने इन्जिनियर खरिद शाखा kharidsakha@gmail.com 9841725664
बासुदेव मल्ल अधिकृत छैटौँ खरिद शाखा 9851224443
बिनोद बनमाला सव.इन्जिनियर खरिद शाखा 9841580175
Section: सूचना तथा प्रविधि शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शान्त पौडेल सुचना प्रबिधि अधिकृत सूचना तथा प्रविधि शाखा ito.budhanilkanthamun@gmail.com 9861082362
Section: उजुरी/ अभिलेख शाखा - न्यायिक समिति
Photo Name Designation Section Email Phone
मणि राम राई अधिकृत छैटौँ उजुरी/ अभिलेख शाखा - न्यायिक समिति raimaniram@gmail.com 9849306742
एलिजा अधिकारी कानुनी सहजकर्ता उजुरी/ अभिलेख शाखा - न्यायिक समिति alizadhikari@gmail.com 9851208483
राम बहादुर कुँवर सहायकस्तर चौँथो उजुरी/ अभिलेख शाखा - न्यायिक समिति 9851089870
अन्जना राई सहायकस्तर चौँथो उजुरी/ अभिलेख शाखा - न्यायिक समिति 9804305807
Section: रोजगार सेवा केन्द्र
Photo Name Designation Section Email Phone
षडानन्द दाहाल रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र rojgarbudhanilkanthamun@gmail.com 9862138684
मिलन भण्डारी रोजगार सहायक (पाचौँ) रोजगार सेवा केन्द्र 9860197109
राकेश लामा प्राविधिक सहायक रोजगार सेवा केन्द्र 9869486662
Section: राजश्व शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सन्जय ढुंगाना अधिकृत छैटौँ राजश्व शाखा rajaswabudhanilkanthamun@gmail.com 9843072969
विजय पौडेल सहायकस्तर पाँचौ राजश्व शाखा 9849418839
रवी भण्डारी कम्प्युटर अपरेटर राजश्व शाखा 9841173184
अनिता महर्जन सहायकस्तर चौँथो राजश्व शाखा 9860677740
Section: विपद व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
दुर्गा कार्की अधिकृत छैटौँ विपद व्यवस्थापन शाखा bipadbudhanilkantha@gmail.com 9843420499
भारती मिश्र सहायकस्तर पाँचौ विपद व्यवस्थापन शाखा 9846002918
Section: आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
गिता कोइराला लेखा अधिकृत आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9840600525
संजिता शर्मा अधिकृतस्तर सातौँ आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9851144355
Section: न्यायिक समिति
Photo Name Designation Section Email Phone
पुण्य प्रसाद काफ्ले कानुनी सल्लाहकार न्यायिक समिति 9841389687
Section: नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय
Photo Name Designation Section Email Phone
रविन्द्र अधिकारी कम्प्युटर अपरेटर नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय bnkmayoroffice@gmail.com 9841428307
राजेश पण्डित सहायकस्तर पाँचौ नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय 9843765047
राम शरण भण्डारी हलुका सवारी चालक नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय 9861965050
कल्पना थापा कार्यालय सहयोगी नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय 9803972116
Section: नगर उप-प्रमुखज्यूको सचिवालय
Photo Name Designation Section Email Phone
सुमित्रा श्रेष्ठ सहायक कम्प्युटर अपरेटर नगर उप-प्रमुखज्यूको सचिवालय sumygfrn@gmail.com ९८६०६७१००५
मोनिका कुँवर कार्यालय सहयोगी नगर उप-प्रमुखज्यूको सचिवालय 9860332381
विष्णु भण्डारी हलुका सवारी चालक नगर उप-प्रमुखज्यूको सचिवालय
Section: पंजीकरण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
चन्द्रमणी पाण्डे सहायक पाँचौं पंजीकरण शाखा budhanilkanthap@gmail.com 9849433695
पुरुषोत्तम गौतम एम.आई.एस अपरेटर पंजीकरण शाखा 9841164497
ममता मानन्धर एम.आई.एस अपरेटर पंजीकरण शाखा 9841447324
Section: जिन्सी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शान्ती ढकाल अधिकृत छैटौँ जिन्सी शाखा jinsibudhanilkanthamun@gmail.com 9841580629
रञ्‍जन अधिकारी सहायकस्तर चौँथो जिन्सी शाखा 9843314755
धुर्व बहादुर आचार्य हलुका सवारी चालक जिन्सी शाखा 9851069581
सरस्वती गैरे कार्यालय सहयोगी जिन्सी शाखा 9823418009
Section: कृषि विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
लक्ष्मी घर्ती अधिकृत छैटौँ कृषि विकास शाखा agribudhanilkanthamun@gmail.com 9869414943
ज्ञानी पौडेल अधिकृत छैटौँ कृषि विकास शाखा 9841150196
रुपा सोधुङ सहायक पाँचौं कृषि विकास शाखा 9843504049
Section: संघ संस्था समन्वय शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
युवराज विष्‍ट सहायक पाँचौं संघ संस्था समन्वय शाखा 9843262566
Section: पशु विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
ओम कुमारी गुरुङ अधिकृत छैटौँ पशु विकास शाखा 9841263520
ओम प्रसाद वाग्ले अधिकृत छैटौँ पशु विकास शाखा 9843423864
बिष्णु प्रसाद न्यौपाने सहायकस्तर पाँचौ पशु विकास शाखा
विश्व नगरकोटी कार्यालय सहयोगी पशु विकास शाखा 9841630564
Section: सहकारी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
अच्युत खड्का अधिकृत छैटौँ सहकारी शाखा sahakaribudhanilkanthamun@gmail.com 9851174175
शान्ति लामा कार्यालय सहयोगी सहकारी शाखा 9841577792
गमला के.सी. कार्यालय सहयोगी सहकारी शाखा 9869671852
Section: हेलाे बूढानीलकण्ठ कक्ष
Photo Name Designation Section Email Phone
आरजू खड्का अफिस असिष्टेण्ट हेलाे बूढानीलकण्ठ कक्ष hellobunapa@gmail.com 16600100032
जमुना लामा अफिस असिष्टेण्ट हेलाे बूढानीलकण्ठ कक्ष hellobunapa@gmail.com 16600100032
Section: उद्योग तथा पर्यटन शाखा / नगर युवा परिषद
Photo Name Designation Section Email Phone
सुरेश कार्की सहायकस्तर चौँथो उद्योग तथा पर्यटन शाखा / नगर युवा परिषद 9851023962
Section: वातावरण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
विनोद पाठक सहायकस्तर पाँचौ वातावरण शाखा 9849525165
अनु सापकोटा सहायकस्तर चौँथो वातावरण शाखा 9849463706
Section: उद्यम विकास शाखा (MEDPA)
Photo Name Designation Section Email Phone
सरस्वती कुमारी लुहार उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास शाखा (MEDPA) medpabudhanilkantha@gmail.com 9847422475
Section: बूढानीलकण्ठ न्यूज पोर्टल
Photo Name Designation Section Email Phone
निमेश थापा संवाददाता बूढानीलकण्ठ न्यूज पोर्टल 9866296898
विजय सिंह लामा मिडिया टेक्निसियन बूढानीलकण्ठ न्यूज पोर्टल
Section: नगर प्रहरी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
रमेश खतिवडा जुनियर अफिसर नगर प्रहरी शाखा bunapacitypolice123@gmail.com 9841482594
प्रकाश खत्री प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9863193427
नविन राई प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9869303015
अमिर लामा प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9823846375
कुमार पुडासैनी प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9849842357
विकास श्रेष्ठ प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9869853434
जिवन कुमार खड्का प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9803663531
रिकेश थापा प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9860469126
बिमला तामाङ प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9849067515
कमल घिमिरे प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9841940305
प्रतिभा खतिवडा प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9849707204
रोजन तामाङ प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9847886699
निरज पुर्कुटी प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9808361819
सविन दुलाल प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9869130215
रजन कार्की प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9860172986
राम खत्री हलुका सवारी चालक नगर प्रहरी शाखा 9860768132
Section: दर्ता चलानी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सविता राई सहायकस्तर पाँचौ दर्ता चलानी शाखा 9842896043
निता गुरुङ सहायकस्तर चौँथो दर्ता चलानी शाखा 9868199097